Beata Krajewska, 6 wrzesień 1965

Pomoc dla schorowanej Pani Beaty na leki ,opłaty ,dietę ,rehabilitację

Toruń

Rozpoczęcie: 22 listopad 2018

Zbiórka zweryfikowana przez FundacjaPomagamy.pl

Pomoc dla schorowanej Pani Beaty

Cel zbiórki:

Leki ,opłaty ,dietę ,rehabilitację

Potrzebna kwota 1000

Mamy już 1
brakuje jeszcze 999
Udostępnij
Zatweetuj
Podziel się

Historia choroby Pani Beaty zaczęła się 3 lata temu. Z powodu zakrzepicy żylnej przebyła 3 operacje wszczepienia protezy naczyniowej, w celu zmniejszenia ryzyka nawrotu choroby.

Niestety to nie pomaga, a Panią Beatę czekają kolejne poważne zabiegi kardiochirurgiczne, po których mogą wystąpić urazy i inne powikłania. Między innymi będzie to wszczepienie bajpasów.

Kobieta jest po dwóch zawałach. Oprócz tego zmaga się z hiperglikemią. Wiąże się to z przestrzeganiem specjalnej, indywidualnej diety, która jest bardzo kosztowna.

Dla zmniejszenia stopnia niepełnosprawności, niezbędna jest kosztowna rehabilitacja kardiologiczna. Zmniejsza ona ryzyko zdarzeń sercowo-naczyniowych, a także ogranicza postępy choroby.

Mąż Pani Beaty – Daniel, pomimo stałej i ciężkiej pracy zarabia niewiele. Wynajmują oni mieszkanie. Opłata stancji oraz rachunków pochłania sporą część ich środków do życia.

Rygorystyczny budżet nie pozwala rodzinie na całkowite pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji, czy też podstawowych artykułów spożywczych i przemysłowych.

Małżeństwo nie może liczyć na pomoc rodziny, muszą liczyć na siebie. Wspierają się nawzajem, darzą wielkim uczuciem, ale aby w pełni cieszyć się życiem potrzebują Państwa pomocy.

Pomogli:

  1. anonim
    1.00
    2019-01-10
Powrót do listy podopiecznych
Close Menu