Piotr Kruszka

Stan po amputacji prawej kończyny dolnej.

Ciechocinek

Rozpoczęcie: 23 listopad 2018

Wspólnie pomóżmy Panu Piotrowi zebrać brakującą kwotę na specjalistyczny i niezbędny sprzęt do ćwiczeń

Specjalistyczny i niezbędny sprzęt do rehabilitacji.

39-letni Piotr kilkanaście lat temu uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała i narządów.

Między innymi: złamanie kręgosłupa z paraplegią, stłuczenie serca, stłuczenie płuc, niewydolność wielonarządowa, wstrząs pourazowy, utrata słuchu w 80%.

Stan po laparotomii zwiadowczej – stłuczenie śledziony, krwiaki przestrzeni zaotrzewnowej, krwiak około nerkowy prawostronny. Niewydolność nerek.

Złamanie otwarte I- stopnia wieloodłamowe kości udowej prawej oraz szyjki kości udowej prawej.
Stan po amputacji prawej kończyny dolnej – 1/3 górnej uda z powodu zgorzeli.
Stan po tracheostomii, oddech zastępczy respiratorem.

W związku z powyższym ma trudności z podstawowymi czynnościami życia codziennego, co wiąże się też z dużymi wydatki na rehabilitacje, wizyty lekarskie, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, zakup lekarstw i opatrunków.

Pan Piotr mieszka z mamą, która ma drugą grupę inwalidzką.

Matka Pana Piotra również choruje – przeszła operację kręgosłupa lędźwiowego i operację żylaków kończyn dolnych.

Mężczyzna potrzebuje brakujących pieniędzy na profesjonalny zestaw do ćwiczeń, który zapewnia pełne podwieszenie ciała i niezliczone możliwości terapeutyczne.

To bardzo wysoka kwota, którą bez wsparcia innych osób zdobyć jest ciężko.

Dzięki pomocy innej Fundacji została przeprowadzona zbiórka. Udało się zebrać 7 500, niestety jest to połowa potrzebnej kwoty.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni nawet za najdrobniejsze wsparcie rodziny.

1. anonim
    2019-01-10